این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
دسترسی سریع

   


اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

راهنمای پرداخت آنلاین هزینه مقالات و گواهی پستی

راهنمای پرداخت آنلاین هزینه مقالات پذیرفته شده و همچنین هزینه دریافت گواهی به صورت پستی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید.


پس از پذیرش مقاله توسط داوران، در صفحه وضعیت مقاله، گزینه ای تحت عنوان "ثبت مقاله" در پایین مقاله پذیرفته شده اضافه میگردد.
 


 
در این حالت برای پرداخت هزینه مقاله روی گزینه "ثبت مقاله" کلیک کرده تا وارد صفحه ارسال خدمات و هزینه ها شوید.
 

در این صفحه اگه مقاله پذیرفته شده، اولین مقاله شما می باشد گزینه "هزینه ثبت مقاله اول" و اگر مقاله پذیرفته شده دومین مقاله پذیرفته شما و یا بعد از آن می باشد گزینه "ثبت مقاله دوم و بعد از آن" را انتخاب نمایید و در پایان بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمایید. با این کار خدمات مورد نظر ثبت می شود.

توجه: در صورتی که تمایل به دریافت گواهی کنفرانس به صورت پستی را دارید باید هزینه مربوط یه دریافت گواهی پستی را نیز پرداخت نمایید. برای این منظور وارد صفحه خدمات شوید و گزینه "ارسال پستی گواهی" را انتخات و تعداد گواهی ها را وارد نمایید. سپس در کادر توضیحات آدرس دقیق پستی خود را در کادر زیر وارد نمایید. همچنین در قسمت مشخصات کاربر نیز آدرس پستی دقیق کاربر باید ثبت شده باشد (گواهی به این آدرس ارسال می گردد). در پایان بر روی گزینه "ثبت خدمات" کلیک نمایید تا درخواست گواهی پستی ثبت گردد.
 

پس از ثبت کلیه خدمات مد نظر به کنترل پنل بازگشته و وارد صفحه پرداخت آنلاین شوید. در این صفحه فاکتور خدمات ارائه شده را میتوانید مشاهده نمایید و با کلیک بر روی گزینه "پرداخت" میتوانید به درگاه پرداخت آنلاین متصل شوید و هزبنه ثبت مقاله را پرداخت نمایید.بازگشت1395/11/16
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !